הצג את כל הקטגוריות

אתגרים טכנים

על מנת לאפשר למערכת ההפעלה "חלונות" לתמוך בשפה העברית המשמשת במערכת "החשבונייה שלי", נדרשת הגדרת השפה העברית עבור תוכניות שאינן תוכניות Unicode במחשב שלך.

יש להתחבר למערכת ההפעלה "חלונות" עם חשבון שלו הרשאות מנהל על מנת לבצע את שינוי ההגדרה הבאה.

במערכת ההפעלה "חלונות" בגרסה 10, הגדרת עברית עבור תוכניות שאינן תוכניות Unicode מתבצעת באופן הבא:

1. בתיבת החיפוש בסרגל המשימות (למטה, היכן שכפתורי המשימות, השעה והתאריך, וכפתור התפריט הראשי של "חלונות" נמצאים), בצע חיפוש ל: "הגדרות אזור ושפה".
במערכת בשפה האנגלית, חפש: Region & language settings.

2. בחלון ההגדרות שיפתח, יש לבחור בתפריט הימני: "הגדרות שפת הניהול". או באנגלית: Administrative Language Settings.

החשבונייה שלי - הגדרות שפה עבור מערכת ההפעלה
החשבונייה שלי – הגדרות שפה עבור מערכת ההפעלה

3. בחלון הגדרת אזור שיפתח, בלשונית "ניהולי", אם השפה הנוכחית עבור תוכניות שאינן תוכניות Unicode איננה עברית, יש ללחוץ על הכפתור "שינוי אזור המערכת…". באנגלית: Change System Locale.

החשבונייה שלי - הגדרות שפה עברית עבור מערכת ההפעלה
החשבונייה שלי – הגדרות שפה עברית עבור מערכת ההפעלה

4. בחלון הבא שיפתח, יש לבחור את אזור המערכת הנוכחי להיות עברית, ולאשר את כל החלונות. המערכת תבקש אישור לאתחל את מערכת ההפעלה – נאשר, ולאחר איתחול, "החשבונייה שלי" תרגיש בנוח במחשב שלך.

החשבונייה שלי - הגדרות שפה עברית עבור מערכת ההפעלה
החשבונייה שלי – הגדרות שפה עברית עבור מערכת ההפעלה


לאחר שליחת טופס הורדת מהדורת ההתנסות באתר שלנו, תקבל הודעת אימייל ובה קישור להורדת קובץ התוכנה. החשבונייה שלי מורכבת מקובץ אקסל אחד בודד.

בדרך כלל, הורדת הקובץ תשמור אותו בתיקיית "הורדות" במחשב שלך (Downloads עבור מהדורה אנגלית של Windows). העתק אותו לכל תיקייה לבחירתך על גבי המחשב שלך והפעל אותו משם. מומלץ לשמור עותק נוסף של הקובץ לאחר ההורדה, לפני הפעלתו הראשונה, כגיבוי.

בהתאם להגדרות האבטחה בהתקנת האקסל במחשב שלך, אפשר שתתקבל הודעה צהובה מתחת לסרט העליון של אקסל המבקשת אישור להפעלת התוכן – בדומה למוצג בתמונה הבאה.

הפעלת החשבונייה שלי - אזהרת אבטחה באקסל
הפעלת החשבונייה שלי – אזהרת אבטחה באקסל

לחצו על הכפתור "הפוך תוכן זה לזמין".

אפשר שתתקבלנה התראות אבטחה נוספות, המבקשות אישור הפעלת תוכן לזמין, כדוגמת פקודות מאקרו, רכיבי ActiveX וכד'. יש לאשר ולאפשר התראות אלו על מנת שהחשבונייה שלי תוכל לפעול במחשב שלך.

התראות אלו נועדו להגן על המחשב שלך מפני נוזקות עם פתיחת קבצי אקסל מסויימים שאתה לא יודע בהכרח מהיכן הגיעו או האם הם בטוחים (כלומר, לא מכילים קוד זדוני המכוון לגרום נזק למחשב ולקבצים שלך). כמובן ש-"החשבונייה שלי" מכילה רק קוד שיביא לך תועלת ולא יגרום שום נזק למחשב או לקבצים שלך.

Load More

X

שכחת סיסמתך?

הצטרף אלינו